Bank Zuno i jego rachunek oszczędnościowy

Zuno jest absolutną nowością, która właśnie wchodzi na rynek. Jest to inicjatywa stabilnego Raiffeisen Bank. Jego filie powstają w całej Europie, także w Polsce. Działa już na Słowacji, w Republice Czeskiej, na Węgrzech oraz w Austrii.

Przedstawimy teraz Zuno w większych szczegółach. Chodzi o całkowicie nową spółkę na rynku produktów finansowych. Za tą młodą firmą stoi zespół z Raiffeisen Bank, który, jak informuje na stronach internetowych, zebrał się po to, aby zrealizować niniejszy projekt i uprościć tym bankowość. Głównym celem jest przeniesienie nowoczesnej bankowości na następny poziom. A więc maksymalnie ją uprościć, udostępnić zwykłemu klientowi, a przede wszystkim osiągnąć wysoką przejrzystość. Twierdzą, że zanim uiścimy jakąkolwiek opłatę za usługi, najpierw dowiemy się kiedy i jaką sumę będziemy płacić. Tak więc z góry wiemy za co i ile zapłacimy.

Zuno wprowadza na rynek również swoje rewolucyjne produkty. Według badań mieliby nam przynieść o wiele większe zyski niż tradycyjna oferta konkurencyjnych banków. Jednym z takich produktów jest oszczędzanie z ZUNO. Spotykamy się tutaj z nowym podejściem i z dalszymi korzyściami.

Teraz krótka lista zalet:
Przy oszczędzaniu żadny minimalny wkład
Za wpłaty, wypłaty i prowadzenie rachunku zapłacimy 0 zł
Ostatnią zaletą jest Autopilot*

*Autopilot to coś w rodzaju naszego bankiera online, który zgodnie z naszymi poleceniami przelewa pieniądze z rachunku oszczędnościowego na bieżący. Znaczy to, że kiedy potrzebujemy mieć do dyspozycji większą gotówkę, damy proste polecenie i pieniądze przelejemy tam, gdzie potrzebujemy. Możemy sobie też określić, ile chcemy mieć na koncie, a autopilot postara się o resztę tak, żeby utrzymać wymagany poziom środków finansowych.

Dalszym punktem na liście zalet jest codzienne naliczanie odsetek Oznacza to, przede wszystkim w przypadku większych kwot i przy dłuższym oszczędzaniu, wyraźną różnicę, dzięki której Zuno prawdopodobnie wyprzedzi konkurencję.
Bank Zuno oferuje wiele dalszych wygód, jednak w niniejszym artykule skupiłem się na korzyściach związanych z rachunkiem oszczędnościowym.

3 Komentarzy dotyczących Bank Zuno i jego rachunek oszczędnościowy

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. piotr says:

  Tez mi nowosci
  Liczyc sie bedzie efetywna stopa oszczednosci, elastycznosc systemu i brak kosztow
  Plus na poczatek trzeba bedzie poniesc koszty uplasowania marki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>