Euro produkty w polskim banku

Coraz więcej osób potrzebuje produkty bankowe prowadzone w euro. Potrzebne są, aby swobodnie podróżować, pracować lub prowadzić działalność gospodarczą w krajach strefy euro. Ciekawe oferty posiada Bank Zachodni WBK. W poniższym artykule przyjrzymy się im dokładnie.

Wyjeżdżając na wyjazdy stypendialne typu Erasmus, do pracy w strefie euro niemal zawsze potrzebne jest konto bankowe. Nie zawsze istnieje możliwość otwarcia rachunku bankowego w danym państwie, dlatego lepiej pomyśleć o tym przed wyjazdem i założyć go jeszcze w kraju.

Bank Zachodni WBK oferuje klientom pięć produktów finansowych w euro. Wśród nich są dwa rachunki: walutowy i oszczędnościowy, karta walutowa, lokata walutowa oraz oferta tanich przelewów z Irlandii i innych krajów w strefie Euro do Polski.

Rachunek BZ WBK w euro

Przyjrzyjmy się kontu w euro. Jednym z korzyści posiadania tego produktu jest brak opłat za jego prowadzenie i łatwy dostęp do własnych pieniędzy przy pomocy Internetu, telefonu i wiadomości SMS. Właściciele rachunku walutowego w euro korzystają z karty MasterCard BZ WBK w euro.

Warto wspomnieć również o innych korzyściach płynących z posiadania konta walutowego. Wyciąg z rachunku jest bezpłatny. Za darmo można otrzymać wyciąg z banku na adres domowy raz w miesiącu lub skorzystać z opcji eWyciągu.

Lokata w Euro

Posiadacze rachunków w euro mają możliwość zainwestowania swoich pieniędzy w lokatę. Produkt można elastycznie dopasować do własnych potrzeb. W przyszłości taki produkt może przydać się, jako zabezpieczenie kredytu.

Jedną z ciekawych cech lokaty walutowej jest atrakcyjne oprocentowanie od 1% do 2,25%. Czas trwania lokaty wynosi 14 dni lub 1,  3, 6, 12  oraz 36 miesięcy. Od czasu trwania lokaty zależy również minimalny wkład.

Dokładniejsze informacje na temat walutowych produktów finansowych znajdziecie tutaj.

 

 

390 Komentarzy dotyczących Euro produkty w polskim banku

  1. EdwardAnews says:

    l https://canadianpharmacystorm.com drugs without a doctors prescription

  2. AGZvqrhea says:

    Awesome content. Regards!
    canadianpharmsupport cialis tabs canadian pharmacies online
    medistar canadian steroids canadian pharmacy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>