Jakie kredyty oferuje Eurobank?

Kiedy przychodzimy do banku i chcemy wnioskować o pożyczkę, zetkniemy się z wieloma pojęciami, których często nie rozumiemy. W tym i następnych artykułach, na przykładzie oferty od banków działających w Polsce, przedstawimy różne rodzaje kredytów i opiszemy ich cechy charakterystyczne.

Cykl zaczniemy od oferty Eurobanku, który oferuje wśród swoich produktów kredyty gotówkowe i hipoteczne. W naszym artykule zajmiemy się tylko gotówkowymi. Wśród nich możemy znaleźć „Tani kredyt z kontem”, „Kredyt z roczną premią”, „Kredyt dla każdego”, „Kredyt online” oraz „Kredyt Konsolidacyjny”.

Wyznacznikami porównania kredytów jest kwota kredyty, okres spłaty, minimalny dochód, źródło dochodów oraz wymagane dokumenty. Najwyższą kwotę aż 150 000 zł można uzyskać dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. Minimalna kwota kredytowa wynosi 500 zł (tani kredyt z kontem, kredyt z roczną premią, kredyt dla każdego).

Okres spłaty kredytu w miesiącach wynosi od 3 do 60; 84 lub 96 miesięcy. Najdłuższy jest w przypadku Kredytu Konsolidacyjnego, w którego przypadku jest również najwyższa minimalny dochód 550 zł (u pozostałych kredytów wynosi 380 zł).

Wnioskujący o produkty kredytowe w Eurobanku powinni w większości przypadków przygotować: umowę o pracę lub emeryturę, zasiłek przedemerytalny, rentę. Oczywiście poszczególne typy kredytów wymagają dodatkowych dokumentów tj.: działalność gospodarcza lub umowa cywilno–prawną, najem, dzierżawa (kredyt z roczną premią, kredyt dla każdego). Dokumenty poświadczające wysokość dochodów wymagane są w zależność od rozpatrzenia indywidualnego wniosku.

Jakie zalety posiadają kredyty od Eurobanku?

Nazwa kredytu Opis zalety
Tani kredyt z kontem -razem z produktem klient otrzymuje nowoczesne konto z 0 zł
Kredyt z premią roczną -za terminowe spłacanie rat klient otrzyma premię nawet do 750 zł rocznie
Kredyt online -dostępny przez Internet
-ofertę kredytową klient otrzymuje
natychmiast po wysłaniu wniosku
Kredyt konsolidacyjny -połączenie kilku kredytów w jeden
-oprocentowanie od 7%

Wybór odpowiedniego kredytu zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze podpisując umowę kredytową należy ją uważnie przeczytać, zwracając uwagę na wszystko, czy jest zgodne z ofertą przedstawiona przez bank.

W następnym artykule przeczytacie o kredytach od banku Credit Agricole.

2 Komentarzy dotyczących Jakie kredyty oferuje Eurobank?

 1. как выбрать шведскую стенку для всей семьи
  https://www.youtube.com/watch?v=VZYmnUNkAWI

  игровой домик для мальчика

  домик для мальчика
  шведская стенка для детей
  как выбрать шведскую стенку

  #s0pSh01Oz$

 2. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>