Karty kredytowe bez dochodu

Karty kredytowe bez dochodu są specjalnym typem karty płatniczej. Produkt ten możemy znaleźć zarówno w sektorze bankowym jak i niebankowym. Są wykoncypowane tak, aby spełniały potrzeby klientów z nieregularnymi dochodami. Częstymi użytkownikami są także klienci z dużym, jednorazowym dochodem.

Czym właściwie są karty bez dochodu? Chodzi o kartę płatniczą z kredytem rewolwingowym. Działa na zasadzie podobnej do overdraftu. Ma jednak kilka zalet. Zależy to zawsze od konkretnej umowy, ale podstawowe parametry zbytnio się nie różnią. Do największych zalet należy wybieranie znacznych kwot w dowolnym momencie. Przy spłacie w terminie określonym w umowie pieniądze zwraca się bez odsetek, o ile umowa nie stanowi inaczej. Zależy to jednak od firmy i długości okresu bez odsetek.  Inną zaletą w porównaniu z normalnym kredytem jest możliwość ciągłego wybierania i spłacania, według naszej potrzeby.

Obecnie najczęstszą formą niniejszych kart są karty zakupowe. Są one ograniczone do płacenia w określonych sklepach, bez możliwości wybierania z bankomatów. Wygodą jest dłuższy okres bez odsetek, po jego upłynięciu niższe odsetki, dlatego, że chodzi o kartę, która ma jasny cel.

Karty te są więc wydawane zarówno przez banki, jak i przez sektor niebankowy. W tym drugim przypadku musimy liczyć się z wyższymi opłatami i wyższymi odsetkami. Na naszym rynku istnieje znaczna konkurencja w tej dziedzinie, zależy więc tylko od nas, jaką firmę wybierzemy. Trzeba zastanowić się jaki okres bez odsetek jest dla nas najlepszy, jakie są koszty po upłynięciu tego okresu itp.

Specjalną kartą w tym segmencie jest karta dla studentów, która jest bardzo korzystna. Chodzi o skromniejszą formę klasycznej karty kredytowej. Studenci mogą wybierać mniejsze kwoty, ale za to z niższymi odsetkami i lepszymi warunkami w okresie bez odsetek.

 

24 Komentarzy dotyczących Karty kredytowe bez dochodu

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. amerisave says:

  Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu na zaspokojenie potrzeb finansowych, możemy zaoferować pożyczki od 3000 do 80 milionów dolarów. Maksymalna, niezawodna, wydajna, szybka i dynamiczna z pożyczkami gwarantowanymi w 100%. W przypadku odsetek, oprocentowanie pożyczki (3%), prosimy o kontakt przez e-mail pod adresem amerisavefinancials@gmail.com

 3. alan smith says:

  CZY JESTEŚ ZAINTERESOWANY CORAZ KREDYT 3%? Jeśli tak kontakt, EMAIL:alansmith.smith61@gmail.com

 4. Jedrek says:

  Cz jest ktoś w Internecie kto pożyczy jakąś kasę nie każe przed pozyczka płacić? Chyba nie!!!!

 5. Karta kredytowa bez dochodu kierowana jest takze dla osob, ktore przebywaja dany okres czasu za granica w celach zarobkowych. Wowczas wszystkie transakcje o wiele lepiej wykonywac karta, niz udawac sie do bankomatu, gdzie bariery jezykowe stanowia kolejny problem.

 6. paul says:

  Czy potrzebujesz kredytu? Czy jestes w kryzysie finansowym i potrzebuja pieniedzy na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci gospodarczej? Czy potrzebujesz pozyczki na osiedlenie swój dlug lub zaplacic rachunki lub rozpoczac piekny obiekt? Masz niska zdolnosc kredytowa i sa trudne do uzyskania kredytu obrotowego z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa, aby uzyskac kredyt z naszej Organizacji. Oferujemy kredyty dla osób fizycznych w odniesieniu do nastepujacych celów i wiele innych. pozyczki osobiste, dzialalnosc przedluzacze, Business Start-up, edukacji, konsolidacji zadluzenia, Hard pozyczek pienieznych. Oferujemy kredyty na niskim oprocentowaniu w wysokosci 3%. Skontaktuj sie z nami poprzez e-mail: (paul_credit@outlook.com)

  Z powazaniem,

  Paul Williams.

 7. park says:

  Czy potrzebujesz kredytu? Czy jestes w kryzysie finansowym i potrzebuje pieniedzy na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci gospodarczej? Czy potrzebujesz pozyczki na osiedlenie swój dlug lub zaplacic rachunki lub rozpoczac piekny obiekt? Masz niska ocene kredytowa i jestes trudno jest uzyskac kredyt kapitalu z lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa, aby uzyskac kredyt z naszej Organizacji. Oferujemy kredyty dla osób fizycznych w odniesieniu do nastepujacych celów i wiele wiecej. Prywatne pozyczki, rozszerzenie dzialalnosci, Business Start-up, edukacji, konsolidacji zadluzenia, Hard pozyczek pienieznych. Oferujemy pozyczki na niskim oprocentowaniu w wysokosci 3%. Skontaktuj sie z nami poprzez e-mail: (park_credit@outlook.com)

  Z powazaniem,

  Pan Park Williams.

 8. cześć

  Jesteśmy organizacją chrześcijańską utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, jak help.So finansowej, jeśli przeżywa trudności finansowe lub są w jakikolwiek finansowy bałagan i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, rozpocząć miły biznesu, lub jesteś trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej mrsroseberrrywilkinsfunds.usa@gmail.com~~HEAD=pobj dla Biblia mówi „” Łk 11:10 każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto puka, drzwi zostaną otwarte „.Więc nie pozwól tych okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki more.Please nich jest dla poważnych poglądach i Boga ludzi obawiających.

  Twoje imię:
  SEKS;
  WIEK;
  Kraj
  Kwota kredytu:
  Kredyt Czas trwania:
  Cel kredytu;
  Miesięcznego dochodu;
  Ważny Numer telefonu komórkowego:

  Dzięki za wyrozumiałość do kontaktu oczekując

  pozdrowienia
  Zarządzanie
  E-mail: mrsroseberrrywilkinsfunds.usa@gmail.com

 9. ninka22 says:

  Ze względów zdrowotnych potrzebuję pożyczyć 3000 zł na 24 raty. Jestem w BIK i w KRD nie mogę udokumentować dochodu.Podpiszę weksel i umowę cywilno-prawną. Oczekuję poważnych ofert.

 10. agisa says:

  potrzebuje pozyczki 2000zl pracuje na czarno prosze o pomoc agnieszka1984555@wp.pl

 11. ania says:

  Witam pilnie potrzebuję pożyczki ok 3 tyś zł nie mam dochodu pracuje dorywczo nie mam złej historii ale providenta nie chcę proszę o pomoc tylko poważne oferty na adres e-mail ; aniulka20@onet.pl

 12. azumi1988 says:

  witam potrzebuje pozyczki 800zł. tylko powazne oferty.. bardzo pilne

 13. pilne says:

  potrzebuje pożyczke w wysokości 2000 zł na 6 -8 miesiecy tel 513588876 tylko poważne propozycje

 14. Anna says:

  Pilnie potrzebuje pożyczki mam złą historię w bik i krd,proszę o informację na maila gdzie taką pożyczkę dostanę pozdrawiam,anna.sybilska1@neostrada.pl

 15. dupa says:

  Do dupy się ta strona nadaje,niczego się tu nie dowiemy,poza niestworzonymi wymysłami autorów!!!

 16. adam says:

  prosze o pomoc w osiagnieciu pozyczki do 2000 pln mam zla historie w bik

 17. rozalkasajs says:

  prosze podac namiary gdzie pani pomogli

 18. pozyczka prywatna na weksel says:

  Pilnie potrzebuje pozyczki w kwocie 2000zl na weksel lub umowe prywatna .Tylko powazne propozycje. tel. kon. 889350858

 19. Pożyczki bankowe i pozabankowe says:

  nareszcie otrzymałam pożyczkę – Pani Hanno – serdeczne dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>