Kredyt auto-moto

Potrzebujecie nowy środek transportu, a brakuje Wam pieniędzy? MultiBank przygotował nową ofertę przyjaznego kredytu auto-moto dla osób fizycznych i firm. Samochód lub motor możecie kupić do użytku prywatnego lub w celu korzystania z niego w działalności gospodarczej.

Kredyt Auto-moto- opis produktu

Według portalu Total.Money.pl kredyt auto- moto znajduje się w czołówce kredytów na kupno nowego samochodu. Wśród atutów tego produktu można wyliczyć: uproszczone procedury, okres kredytowania do 10 lat, dogodne oprocentowanie od 5,94% w polskich złotych. Podkreśla się również kwotę kredytu do 100 000 zł bez wkładu własnego oraz dostęp do kilku opcji ubezpieczenia OC i AC.

Z kredytu auto-moto mogą skorzystać osoby fizyczne do prywatnych celów, a także firmy do celów związanych z działalnością gospodarczą. Za uzyskane pieniądze można kupić: nowe i używane samochody osobowe lub ciężarowe do 3,5 t, motocykle. Kredyt umożliwia refinansowanie kosztów związanych z zakupem środka transportu oraz refinansowanie kredytu samochodowego zaciągniętego w innym banku. Pojazd można zakupić od przedsiębiorcy(przedsiębiorstwa) lub od osoby fizycznej.

Okres kredytowania wynosi od 6 miesięcy do 10 lat, a w przypadku pojazdów używanych łączna suma: lata pojazdu plus planowany okres kredytowania nie może być większa niż 10 lat. Walutą kredytu jest złoty lub waloryzacja euro, dolara. Do wyboru są raty równe lub malejące. Kwota kredytu może osiągnąć wartość aż do 125% aktualnej wartości pojazdu, bez wniesienia wkładu własnego lub do 200 000 PLN bez dokumentów o dochodach. Zabezpieczeniem kredytu jest przelanie praw z polisy ubezpieczenia AC oraz przewłaszczenia częściowe lub przewłaszczenie z warunkiem zawieszenia.  Kredyt oddzielany jest w formie bezgotówkowej.

Oprocentowanie dla kredytu w złotych wynosi od 5,94% i jest zmienne. Opiera się dla kredytów w PLN na stałej marży i stawce WIBOR 3M, dla kredytów waloryzowanych kursem USD: stała marża banku plus LIBOR 3M dla USD oraz w przypadku kredytów waloryzowanych w EUR-o to suma stałej marzy banku i stawki LIBOR 3M dla EUR.

Prowizja wynosi 3% od kwoty kredytu, a promesa kredytowa maksymalnie 50 zł! Za wcześniejszą częściową lub całkowitą spłatę kredytu bank nie pobiera opłat. Istnieje możliwość przewalutowanie kredytu, przy czym tylko pierwsze jest bezpłatne.

Czy oferuje kredyt Auto-Moto dodatkowe usługi?

Odpowiedź brzmi: tak oferuje. MultiBank przygotował dla klientów Pakiet MultiBezpieczny, który ma dać pewność spłaty rak w kredytu w razie nieoczekiwanych sytuacji życiowych. Jest to ubezpieczenie spłaty kredytu, które obejmuje wszystkie zdarzenia mające miejsce na terenie całego świata. Podpisanie umowy o ubezpieczeniu umożliwia negocjowanie oprocentowania kredytu oraz prowizji. Kredytobiorca posiadający ubezpieczenie korzysta z bezzwrotnej pomocy finansowej polegającej na spłacie pożyczonych pieniędzy. Nie ma obowiązku wypełniania formularzy medycznych. Kwota ubezpieczenia jest ustalana indywidualnie dla każdego kredytu. Z dodatkowego produktu można w każdej chwili zrezygnować. Zdarzenia objęte ubezpieczeniem to: całkowita niezdolność do pracy, poważna choroba, śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku.

Jakie Warunki należy spełnić, aby uzyskać Auto-moto kredyt?

O kredyt może się ubiegać osoba fizyczna, która posiada zdolność prawną i adres zamieszkania w Polsce lub jednostka organizacyjna mogąca zaciągać zobowiązania we własnym imieniu z siedzibą znajdującą się na terenie Polski. Wymagane jest posiadanie stałego źródła dochodów oraz zdolności kredytowej określonej przez bank. W banku należy złożyć następujące dokumenty:

 • Potwierdzające tożsamość (dowód osobisty lub paszport z kartą
  pobytu w przypadku cudzoziemców)
 • Źródło i wysokość dochodów (określane indywidualnie)
 • Udokumentowanie przeznaczenia kredytu
 • Wniosek o kredyt

Następnym krokiem jest zawarcie umowy oraz ustanowienie wymaganych zabezpieczeń. W przypadku wnioskodawców pozostających w wspólnocie majątkowej małżonków wymagana jest zgoda współmałżonka na zaciągnięcie kredytu.

Więcej informacji na temat kredytu znajdziesz tutaj.

 

Jeden komentarz dotyczący Kredyt auto-moto

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>