Kredyt bezpieczna gotówka

Z kredytem Bezpieczna Gotówka mają Państwo możliwość uzyskać pieniądze, które można wykorzystać na dowolny cel z wyjątkiem finansowania działalności gospodarczej i rolniczej. Produkt je bezpieczny i elastyczny, a dzięki ubezpieczeniu klienci nie muszą się obawiać utraty zdolności spłacania kredytu.

Co oferuje produkt od banku BPS?

Bank Polskiej Spółdzielczości przygotował ciekawy produkt kredytu konsumenckiego o nazwie „Bezpieczna Gotówka”, który umożliwi pożyczenie kwoty pieniężnej od 500 do 80 000 zł na okres do 60 miesięcy (5 lat). Kwota kredytu zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Podana kwota może zostać podwyższona na wniosek klienta, jeśli udowodni on, że jego dochody umożliwią mu spłatę rat w terminie.  Klienta wybiera jedno z dwóch rodzajów oprocentowania: stałe lub zmienne. Spłata rat następuje w trybie miesięcznym, ale kredytobiorca określa dzień spłaty i rodzaj rat (równe lub malejące). Bank nie wymaga zabezpieczeń i ogranicza formalności do minimum.

Dodatkową ofert jest ubezpieczenie na życie od Grupy Concordia. Kredytobiorcy przedstawiane są dwa pakiety: podstawowy (z ubezpieczeniem w razie śmierci i trwałej niezdolności do pracy powstałej w wyniku nieszczęśliwego wypadku) oraz rozszerzony (to samo, co pakiet podstawowy, ale rozszerzony o ubezpieczenie w razie poważnej choroby). Po skorzystaniu z ubezpieczenia klient otrzymuje korzystniejszą ofertę oprocentowania. Należy podkreślić, że oba ubezpieczenia są dobrowolne i opcjonalne.

Szczegóły oferty

Uruchomienie kredytu następuje w chwili przelanie pożyczonej kwoty na określony w umowie rachunek bankowy lub poprzez wypłatę kwoty w kasie banku. Należy pamiętać, że zawsze kredytobiorca może zerwać umowę kredytową w terminie 14 dni bez podania przyczyn.

Oprocentowanie zależy od okresu spłaty kredytu. Zadłużenie do 12 miesięcy może mieć stopę procentową stałą lub zmienną, a powyżej tego okresu kredyt posiada tylko zmienną stopę procentową. Odsetki naliczane są za rok liczący 365 dni, a za miesiąc uwzględniana jest rzeczywista liczba dni.

Ważne dokumenty

Aby starać się o kredyt należy we właściwej placówce banku złożyć wypełniony wniosek kredytowy, przedłożyć dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, kartę stałego pobytu, a obywatele UE paszport), dokument o wysokości dochodów. W przypadku rozdzielczości majątkowej oraz rozwodu i separacji wymagane są dodatkowe dokumenty.

 

2 Komentarzy dotyczących Kredyt bezpieczna gotówka

  1. coralie LLORIS says:

    Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

    Email: angelemaurin16@gmail.com

    Email: angelemaurin@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>