Kredyt dla wybranych zawodów

Jesteś lekarzem, adwokatem, farmaceutą lub weterynarzem i chcesz założyć własną praktykę, biznes, a żaden bank nie chce Ci pożyczyć pieniędzy? Dla właśnie dla Ciebie jest przeznaczony kredyt dla wybranych zawodów od Idea Banku. Proste rozwiązanie, które umożliwi Ci realizację Twoich planów.

Kredyt dla wybranych zawodów- opis produktu

W końcu pieniądze mogą uzyskać Ci, którzy nie zawsze mogli udokumentować wszystkie źródła swoich dochodów. Według danych statystycznych GUS w Polsce jest około 150 tysięcy mikrofirm, możesz i ty znaleźć się w tej grupie. Idea Bank umożliwi Ci rozkręcić własny biznes dzięki ofercie kredytu dla wybranych zawodów.

O kredyt dla wybranych zawodów mogą ubiegać się przedsiębiorcy zrzeszeni w samorządach zawodowych zaufania publicznego jak: adwokaci, farmaceuci, architekci, lekarze, komornicy, weterynarze i inni. Produkt zabezpiecza się hipoteką i jest przeznaczony na rozwój biznesu.

Przyjrzyjmy się dokładnie ofercie kredytu dla wybranych zawodów. Maksymalna kwota kredytowa to 3 mln zł. Oprocentowanie zależy od celu kredytu, wkładu własnego oraz historii kredytowej. Podejście do zdolności kredytowej jest bardzo indywidualne. Istnieje możliwość podania dochodów z innych źródeł niż te wynikające z tytułu wykonywania zawodu. Nie jest wymagany wkład własny i posiadanie rachunku bankowego w Idea Banku. Długość okresu kredytowania zależy od jego celu przeznaczenia. Rozróżnione są trzy kategorię:

Cel Okres spłat LTV (wskaźnik do
określania wysokości udzielanego kredytu)
Związany z nieruchomością Do 20 lat Do 100%
Zwiększenie zdolności wytwórczych i usługowych Do 10 lat Do 80%
Cel gospodarczy Do 10 lat Do 80%

Maksymalny okres kredytowania wynosi 20 lat.

Czy kredyt dla wybranych zawodów może zaproponować dodatkowe usługi lub produkty?

Oczywiście, że tak. Klient ma zagwarantowane wsparcie Dorady Przedsiębiorcy. Może również otrzymać bezpłatny pakiet assistance w ramach ubezpieczenia w zakresie pomocy prawnej, interwencji specjalistów, opieki w trakcie podróży samochodem.

Kredytobiorca ma również dostęp do płatnych usług wykonywanych przez bank takich jak:

 • Prolongata spłaty
 • Przewalutowanie kredytu
 • Niestandardowe księgowanie
 • Sporządzenie opinii o kredycie
 • Sporządzenie kopii dokumentów
 • Monitoring telefoniczny lub za pomocą wiadomości SMS
 • I wiele innych

Podstawową walutą kredytu jest polski złoty, ale firmy osoby fizycznej, spółki osobowe oraz spółki cywilne mogą starać się o kredyt w innej walucie. Ciekawe jest również, że mogą go uzyskać jednostki nieposiadające osoby prawnej, ale z ograniczonym celem przeznaczenia pieniędzy na: zakup nieruchomości, na bieżąca działalność, na finansowanie inwestycji oraz zakup środków transportu.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt dla wybranych zawodów?

Idea Bank od przyszłych kredytobiorców wymaga udokumentowania działalności gospodarczej, która musi być prowadzona minimum przez trzy miesiące.

W banku należy przedłożyć dokumenty, wśród których znajduje się PIT za ostatni rozliczony rok podatkowy wraz z KPiR za ostatni rozliczony miesiąc (narastająco). Ponadto potrzebne będzie oświadczenie odnośnie prognozy finansowej na okres kredytowania i wymagane jest niezaleganie w instytucjach ZUS/US ustalane na podstawie zaświadczeń o niezaleganiu.

Zainteresowała Cię oferta kredytu, więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

2 Komentarzy dotyczących Kredyt dla wybranych zawodów

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. Wiadomo, że zawody stałe typu urzędnicy są bardziej cenione w bankach, gdyż klient taki jest pewniejszy, niż na przykład osoba pracująca w sklepie, w którym cały czas pracownicy się niestety zmieniają. Do tego dochodzi kwestia rodzaju umowy i wysokości wynagrodzenia. Wieksze szanse mają na otrzymanie kredytu np. lekarze, prawnicy, adwokaci itp., niż zwykły szary człowiek. Niestety taka jest prawda…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>