Kredyt gotówkowy dla emerytów

Nie możecie się już doczekać, kiedy będziecie na emeryturze? Tak lub nie? Odpowiedź nie jest prosta, dlatego że z jednej strony możecie sobie odpocząć od codziennych obowiązków związanych z pracą, a z drugiej strony może Wam brakować pieniędzy, ponieważ emerytury nie są wysokie.

Wielokrotnie nie starcza pieniędzy na lekarstwa i często mogą się przydarzyć niespodziewane wydatki. Albo czy kiedykolwiek chcieliście zrealizować swoje najskrytsze marzenia, na które nigdy nie było czasu, dlatego że były ważniejsze sprawy jak rodzina lub praca. Z pomocą może przyjść kredyt dla emerytów.

Kredyt dla emerytów- opis produktu

Kredyt dla emerytów przeznaczony jest dla osób, które osiągnęły odpowiedni wiek emerytalny, co według nowych zasad jest równoznaczne z posiadaniem odpowiedniego poziomu indywidualnego konta. Z propozycją kredytu dla tej grupy społecznej wyszedł Getin Bank. Warto przyjrzeć się tej ofercie. Prowizja wynosi 0 zł, a oprocentowanie jest już od wysokości 8,7% Maksymalna kwota, którą klient może wziąć to 150 000 zł, a minimalna 1000 zł. Gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel.  RRSO na 18.12.2011 znajduje się poniżej:

Kwota kredytu: 5000 zł

Czas spłacania: 12 miesięcy

Oprocentowanie: 0%

Ubezpieczenie: Brak

Prowizja: 0 %

Wysokość raty: 435,56 zł

Całkowity koszt: kredytu: 238,72 zł

Co jeszcze oferuje kredyt dla emerytów?

Czym się różni ten kredyt od innych? Odpowiedź jest prosta. Minimalna wysokość dochodu netto to 550 zł. Bank nie wymaga posiadania historii w BIK. W ofercie zapewnione są niskie raty, które można spłacić od 3 do 84 miesięcy.

Co należy zrobić, aby uzyskać kredyt dla emerytów?

Jeśli zainteresowała Cię oferta kredytu, musisz jeszcze spełnić kilka warunków, aby go dostać. Po pierwsze ważne jest posiadanie polskiego obywatelstwa lub karty pobytu (cudzoziemcy). Wymagane jest zameldowanie w Polsce i minimalny dochód w wysokości 550 zł netto. Udając się do banku lub oddziału należy wsiąść ze sobą dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochody (na przykład: ostatni odcinek emerytury albo wyciąg z konta bankowego za ostatni miesiąc). Zamiast dowodu można wylegitymować się ważnym paszportem z zaświadczeniem o zameldowaniu z drugim dokumentem tożsamości (prawo jady, legitymacja rencisty/emeryta, książeczką wojskową, legitymacją ubezpieczeniową włącznie z legitymacją od NFZ-tu).

Zaświadczeniem o dochodach może również pełnić: zaświadczenie od ZUS o wysokości otrzymywanych świadczeń, decyzja o przyznaniu emerytury, ostatnia waloryzacja świadczenia lub legitymacja emeryta, zaświadczenie z banku prowadzącego rachunek, na którym jest potwierdzenie otrzymanego świadczenia wraz z decyzją o przyznaniu emerytury.

Klient może liczyć na załatwienie formalności w ciągu jednej wizyty. W przypadku pytań można skorzystać z infolinii. Więcej informacji na temat kredytu znajdziesz tutaj.

 

5 Komentarzy dotyczących Kredyt gotówkowy dla emerytów

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. Web Hosting says:

  Z mysla o tych, ktorzy bedac na emeryturze chca spelnic swoje marzenia, Getin Bank przygotowal atrakcyjnie oprocentowany kredyt gotowkowy, wymagajacy zaledwie 550 zl miesiecznego dochodu. W zaleznosci od tego, jak szybko chcemy splacic pozyczke, mozemy wybrac dogodny dla nas okres kredytowania – od 3 az do 100 miesiecy.

 3. krzysztof murdzek says:

  jestem zaiteresowany kredytem wysokości 600zł

 4. daniela says:

  nie mam zdolnosci kredytowej chociaz wszystkir kredyty mam terminowo splacone czy mam mozliwosc otrzymania pozyczki i jesli tak to w jakiej wysokosci i jak droga jest taka pozyczka Jestem emerytka mam miesieczny dochod w kwocie 1400 Serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>