Kredyt gotówkowy w banku BZ WBK

Weź tani kredyt gotówkowy na dowolny cel, bez zabezpieczeń i poręczycieli. Jest szybki – decyzja już w 10 minut. Czeka Cię bonus, z którego skorzystasz biorąc kredyt razem z kartą kredytową, kontem osobistym i ubezpieczeniem.

Możesz wziąć kredyt na dowolny cel w wysokości 20-krotności swoich zarobków netto, nawet do 100 000 zł. Okres spłaty to nawet 72 miesiące. Kredyt możesz ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń takich jak utrata pracy, niezdolność do pracy spowodowana chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem czy całkowita niezdolności do pracy. Masz możliwość karencji, to znaczy, że jeżeli spłacasz kredyt od minimum 6 miesięcy, w razie potrzeby będziesz mógł zawiesić spłatę kredytu nawet do 6 miesięcy.

Jeśli weźmiesz kredyt z ubezbieczeniem między 2.11 – 31.12.2012 i zarejestrujesz się na www.bzwbkaviva.pl, masz szansę wygrać Citroëna C4 lub 1000 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>