Kredyt hipoteczny od banku BGŻ

Chcesz kupić własne mieszkanie lub wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z kredytu hipotecznego od banku BGŻ!!!

Kredyt hipoteczny od banku BGŻ oferuje bardzo interesujące warunki dla klientów indywidualnych. Proponowany produkt można przeznaczyć nie tylko na kupno mieszkania lub budowę domu, ale również na spłacenie nieatrakcyjnego kredytu zaciągniętego w innym banku lub spłatę zobowiązania w SKOK. Pieniądze mogą być również wykorzystane na remont mieszkania.

Bank w swojej ofercie zapewnia szybką decyzję kredytową, niskie raty, a co najważniejsze brak dodatkowych kosztów, dlatego też warto przyjrzeć się bliżej kredytowi hipotecznemu oferowanemu przez BGŻ.

Klient wnioskując o kredyt hipoteczny od BGŻ może zyskać prowizję od 0%, a marża może wynosić 1,5%, ale przy posiadaniu innych produktów tego banku. Osoby nastawione na długi okres kredytowania mogą liczyć na raty rozłożone na 40 lat, spłacane w kwotach malejących lub równych. Bank oferuje wysoką sumę kredytu, aż do 100% wartości nieruchomości.

Dokładny opis oprocentowania znajdziecie na stronie Banku BGŻ, ale co jest tam najciekawsze? Kredyty oprocentowane są według zmiennej stopy oprocentowania ustalanej, jako suma stopy referencyjnej 6M WIBOR/1Y WIDOR i marży ustalanej przez bank. Wysokość marży zależy od kilku czynników, do których zalicza się: wysokość środków własnych, posiadanie dodatkowych produktów oferowanych przez bank (konta osobiste, pakiety ubezpieczeń itd.)

Przyjrzyjmy się warunkom kredytu. Wśród nich jest już wspomniana możliwość finansowania nawet do 100% wartości nieruchomości, a minimalna kwota kredytu wynosi 20 000 zł. Warto podkreślić oferowaną przez bank opcję odroczenia spłaty kapitału do 11 miesięcy lub 29 miesięcy w przypadku kredytu budowlanego.

Jeśli zainteresowała Cię oferta kredytu hipotecznego od BGŻ możesz wypełnić wniosek kredytowy dostępny na stronie internetowej banku, a także umówić się z doradcą. Przed takim spotkaniem warto się przygotować i przeczytać wcześniej warunki kredytu, a także obliczyć swój kredyt za pomocą kalkulatora.

Jeden komentarz dotyczący Kredyt hipoteczny od banku BGŻ

  1. coralie LLORIS says:

    Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

    Email: angelemaurin16@gmail.com

    Email: angelemaurin@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>