Kredyt na sprecyzowany cel

Masz już jakiś pomysł i chcesz go zrealizować, może Ci pomóc Kredyt Celowy! Lista celów, na który można przeznaczyć kredyt znajduje się na stronie banku. Złóż wniosek i spełnij swoje marzenia!

Kredyt Celowy jest ofertą Kredyt Banku, uznawanego za 7-my największy bank w Polsce, którego datę powstania określa się na rok 1990. Jest to jeden z pierwszych prywatnych banków w naszym kraju. Obecnie można kojarzyć go z reklamą, w której występują Krzysztof Mann i Wojciech Materna. Przyjrzyjmy się ofercie Kredytu Celowego.

Opis Produktu

Kredyt Celowy posiada kilka ważnych punktów. Jednym z nich jest obowiązek wnioskodawcy określenia celu kredytu w chwili składania wniosku. Następnie w okresie trzech miesięcy przedłożysz w banku faktury potwierdzające spieniężenie pożyczonych środków, które potwierdzą zgodność zdeklarowanych celów z wykorzystaniem pieniędzy w rzeczywistości.

Przykład kredytu:
Kwota: 15 000
Okres spłaty: 24 miesiące
Wysokość raty: 293,42 zł

Po przedłożeniu faktur, wysokość miesięcznej raty może zostać obniżona do 268,58, co oznacza 24,84 zł oszczędności w ciągu miesiąca! Zasada jest następująca: czym szybciej klient dostarczy fakturę do banku, tym więcej zaoszczędzi pieniędzy.

W bieżącym miesiącu lutym 2012 roczne oprocentowanie Kredytu Celowego wynosi 19,24%. Jego wysokość została obliczona zgodnie z obowiązującą ustawą z 12.05.2012r. o kredycie konsumenckim. Zmienne nominalne oprocentowanie to 12,49%. Przy kwocie 12000 zł pożyczonych na 45 miesięcy, spłacanych równymi ratami (335,33zł), prowizja i inne opłaty kształtują się następująco:

Prowizja: 120 zł
Odsetki: 3 088,24 zł
Całkowita kwota do zapłaty: 15 088,24 zł
Ciekawostki o Kredycie Celowym

Kredyt celowy oferuje długi okres kredytowania, atrakcyjne oprocentowanie oraz możliwość pożyczenia do 120 000 zł! Jeśli klient dodatkowo wykupi ubezpieczenie, zyska szansę na zmniejszenie ceny kredytu. W ofercie Kredyt Banku znajdują się cztery rodzaje ubezpieczenia: na życie, na życie i od utraty pracy, na życie i assistance medyczny oraz ostatni pakiet tylko na życie. Ubezpieczenie wpłynie na obniżenie prowizji bankowych i oprocentowania nawet do minimum.

Zasady Kredytu Celowego

Produkt od Kredyt Banku pomoże zrealizować niespełnione do tej pory plany i marzenia związane z życiem codziennym, jeśli znajdują się wśród 9 kategorii określonych przez bank. Pieniądze z Kredytu Celowego mogą być przeznaczone na sprawy związane z: Wakacjami, Wyposażeniem ogrodu, Sprzętem sportowym, Edukacją, Zdrowiem, Uroczystościami rodzinnymi, Środkiem transportu, Remontem mieszkania/domu oraz Wyposażeniem mieszkania lub domu. Klient ma prawo zdeklarować kilka celów przeznaczenia pieniędzy z Kredytu Celowego.

Dowodem, który udokumentuje realizację celu nie może być paragon, a wyłącznie faktura lub umowa kupna/sprzedaży, jeśli będzie to środek transportu. Data wystawienia faktury nie może być późniejsza od daty podpisania umowy kredytowej, co oznacza, że opisywany produkt nie umożliwia refinansowanie zakupów.

Jak otrzymać produkt?

Procedura wnioskowania o Kredy Celowy jest standardowa. Bank wymaga przedłożenia wypełnionego wniosku o kredyt wraz z deklaracją celu przeznaczenia pieniędzy. Wniosek składa się w dowolnym oddziale Kredyt Banku. Zainteresowani klienci mogą skorzystać z pomocy doradcy, który odpowie na pytania osoby zainteresowanej po wysłaniu formularza z danymi kontaktowymi.

4 Komentarzy dotyczących Kredyt na sprecyzowany cel

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. Happy Smith says:

  Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak napisz do nas dzisiaj na happyhomefunds@gmail.com więcej szczegółów na temat kredytu

 3. sylwia says:

  blagam p pozyczke potrzebuje 20000zl na splate dlugow. niech mi ktos pomoze blagam o pomoc. moge splacac 500zl mc.

 4. Dorota Grażyna Zielińska says:

  jestem zainteresowana Państwa ofertą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>