Kredyt na zakup aukcji

Chcecie spróbować swojego szczęścia na giełdzie, ale brakuje Wam pieniędzy na zakup akcji? Wypróbujcie kredyt, z którym możecie uzyskać środki finansowe na zakup papierów wartościowych na pierwotnym i wtórnym rynku akacjowym. Więcej informacji przeczytacie w poniższym artykule.

Kredyt na zakup papierów wartościowych sfinansuje kupno akcji. Produkt udzielany jest na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia bez podpisywania aneksu. Klient ma możliwość spłacania odsetek kredytu.

Szczegóły oferty

Opisywany kredyt jest zabezpieczony za pomocą blokady rachunku inwestycyjnego oraz dwoma pełnomocnictwami: jednym dla Banku, a drugim dla Domu Maklerskiego. Klient może wykorzystywać przyznane środki kredytowe wielokrotnie w ramach limitu, bez dopełniania dodatkowych formalności. Kredyt umożliwia swobodne dysponowanie zgromadzonymi na rachunku bankowym aktywami, ale do poziomu określonego przez wymagane środki zabezpieczające.

Kredyt może być zabezpieczony niemal 402 rodzajami papierów wartościowych, wśród nich są te należące do następujących spółek: Instal Kraków, KGHM Polska Miedź, PKN Orlen, Nordea, PZU, Grupa Żywiec, Wawel i wiele innych.

Najważniejsze atuty tego kredytu to:

 • Wygodne sfinansowanie akcji
 • Okres kredytowania do 12 miesięcy z możliwością prolongaty
 • Indywidulane warunki
 • Walutą kredyty jest PLN
 • Kredyt może być wykorzystany w częściach lub w całości
 • Minimalna kwota kredytu to 10 000 zł
 • Maksymalna kwota wynosi wartość 200% środków własnych zgromadzonych na rachunku w domu maklerskim

Kredyt na zakup papierów wartościowych oprocentowany jest za pomocą zmiennej stopy procentowej, którą oblicza się na podstawie sumy stopy referencyjnej banku oraz marży, ustalonej na podstawie określonych warunków banku. Marża w okresie kredytowania ma stałą wartość. Do obliczenia rzeczywistej stopy procentowej kredytu wykorzystuje się: całkowity koszt zaciągniętego zadłużenia (bez opłat wynikających z niewykonania zobowiązań) wraz z opłatami za powadzenie konta, z którego spłaca się zadłużenie m.in.: przelewy, wpłaty na konto, jeśli otwarcie jego jest konieczne.

Stawki opłat i prowizji zawsze są określone w załączniki do Umowy o kredyt. Klient musi wiedzieć o tym, że ustalona w momencie podpisania umowy taryfa może ulec zmianie w obu kierunkach: obniżenia lub podwyższenia stawki. W tym ostatnim przypadku kredytobiorca może wypowiedzieć pisemnie umowę w ciągu 14 dni, ale jest zobowiązany do spłacenia wszystkich zobowiązań w określonym czasie.

Jakie są warunki spłacania kredytu?

Kredyt na zakup papierów wartościowych ma specjalne warunki spłacania, którymi odróżnia się od innych produktów tego typu. Odsetki nalicza się regularnie każdy miesiąc, ale wyłącznie od wykorzystanej kwoty kredytu. W przypadku odnowienia kredytu nie trzeba spłacać kapitału pod koniec okresu kredytowania. Jeśli klient będzie posiadał wolne środki na rachunku inwestycyjnym może automatycznie spłacić zaciągnięte zobowiązanie po rozliczeniu sesji.

Wykaz dokumentów, które należy przedłożyć w banku

Starający się o kredyt na zakup papierów wartościowych są zobowiązani przedłożyć w banku wypełnione druki dokumentów: wniosek o udzielenie kredytu, dokument tożsamości, pełnomocnictwo wystawione dla Domu Maklerskiego BPS lub aktualną wycenę własnych środków pieniężnych na rachunku inwestycyjnym. Dodatkowe dokumenty są wymagane w przypadku rozdzielności majątkowej lub separacji oraz rozwodu.

Bank BPS za dokument tożsamości uznaje jeden z trzech dokumentów: dowód osobisty, prawo jazdy, karta stałego pobytu. Dla obywateli Unii Europejskiej może być również paszport.

Dodatkowe dokumenty są wymagane w szczególnych wyżej wymienionych przypadkach życiowych. Rozdzielność majątkową potwierdza decyzja sądu albo akt wydany przez notariusza ustawiający rozdzielność majątkową między małżonkami. Dokument nie może być wydany niż później na miesiąc przed złożeniem wniosku o kredy na zakup papierów wartościowych. Drugim przypadkiem jest sytuacja rozwodu bądź separacji, który udokumentuje wyrok sądu.

Jeśli zainteresowała Was opisana oferta i chcecie się dowiedzieć więcej, tutaj znajdziecie potrzebne informacje.

Jeden komentarz dotyczący Kredyt na zakup aukcji

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>