Kredyt Online

Nie masz czasu stać w kolejce w banku i chcesz szybko zdobyć gotówkę? Właśnie dla Ciebie jest przeznaczony Online kredyt od Eurobanku. Online kredyt to szybki i wygodny sposób na uzyskanie środków finansowych. O kredyt możesz wnioskować w zaciszu swojego domu. Odpowiedź na wniosek przyjdzie niemal natychmiast.

Online Kredyt- opis produktu

Eurobank przygotował ofertę kredytu wygodną dla osób zapracowanych, które nie mają za dużo czasu. Można o niego wnioskować przy użyciu stacjonarnego komputera i Internetu. Wizyta w banku nie jest konieczna. Umowę kredytową dostarczy kurier. Oferta kredytowa jest wysyłana niezwłocznie po wypełnieniu wniosku online i jest przygotowywana na podstawie wypełnionych podanych we wniosku danych, które służą do oceny zdolności kredytowej i do opracowania decyzji kredytowej.

Maksymalna kwota kredytu wynosi od 1000 zł do 60 000 zł. Okres spłacania kredytu można dopasować do własnych potrzeb i trwa od 3 do 60 miesięcy. Jeśli klient posiadał kiedyś kredyt w innym banku, który spłacił w terminie, może starać się o opisywany produkt po przedłożeniu wymaganych dokumentów. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel.   Oferta nie wymaga poręczycieli i innych zabezpieczeń. Możliwe jest skorzystanie z dodatkowych produktów w postaci ubezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Rozpatrzenie wniosku o kredyt jest bezpłatne, jak również wcześniejsza spłata zadłużenia. Raty miesięczne są stałe.

Przykładowa kwota kredytu:

Źródło dochodu: Umowa o pracę

Ubezpieczenie: brak

Kwota kredytu: 10 000 zł

Liczba rat: 20

Kwota raty: 603,59 zł

Biorąc Online kredyt można również skorzystać z ubezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych sytuacji życiowych, który chroni kredytobiorcę i jego rodzinę. Bank przygotował dwa pakiety ubezpieczeń: podstawowy oraz pełny.

Podstawowy pakiet obejmuje ubezpieczenia na wypadek śmierci kredytobiorcy, na wypadek stałęj niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji kredytobiorcy oraz Medical Assistance. Pakiet pełny zawiera ubezpieczenia z pakietu podstawowego oraz dodatkowe takie jak: na wypadek utraty pracy przez kredytobiorcę oraz jego poważnej choroby. Rodzaj ubezpieczenia zależy od posiadanego źródła dochodów. Trzecią dostępną opcją jest pakiet dodatkowy, który zapewnia trwałą ochronę ubezpieczeniową, nawet w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt?

Po wypełnieniu wniosku online należy przygotować odpowiednie dokumenty, które zostaną przekazane kurierowi w trakcie podpisywania umowy o kredyt. Lista dokumentów zależy od oceny wniosku i źródła dochodów, ale do standardowych należą:

 • Kserokopia obu stron dowodu osobistego

Źródłem dochodów może być m.in.: umowa o pracę, emerytura, zasiłek przedemerytalny, renta, działalność gospodarcza, umowy cywilno – prawne, działalność rolnicza. Do poszczególnych tych kategorii są potrzebne odpowiednie dokumenty.

Jakie jest postępowanie w wnioskowaniu o online kredyt?

Na stronie banku przygotowany jest prosty wniosek, którego wypełnienie zajmuje ok 15 minut. Wniosek składa się z 5 kroków. W przypadku problemów z wypełnieniem formularza można skorzystać z infolinii banku. Następnie odpowiedni pracownik ma skontaktować się z klientem. W trzecim kroku do wnioskodawcy przyjeżdża kurier w obecności, którego podpisuje się umowę. Bank jeszcze musi dokonać weryfikacji przekazanych dokumentów. Ostateczna decyzja kredytowa przekazywana jest za pomocą poczty elektronicznej. Klient ma prawo wybrać sobie sposób przekazania pieniędzy.

Jeśli zainteresowała Cię opisana oferta więcej informacji znajdziesz tutaj.

7 Komentarzy dotyczących Kredyt Online

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. Mialin says:

  Clear buy niravam online unfathomable discounts without leaving your as a gift when you buy lower Niravam (Alprazolam) right away from an universal chemist’s! With the percentage of prescriptions skyrocketing, obtaining detract from drugs is a necessity. No driving or waiting in line. The external label is listed when you mould fasten on Niravam (Alprazolam) if it differs from your surroundings cheap niravam council name.

 3. Cassadan says:

  Purchasing lessen buy niravam online) online is fast and private. Dispensary tolerate the weight of character surreptitiousness and security. Pharmacies maintains physical, niravam over the counter electronic and procedural safeguards to cover your intimate data

 4. Razolam says:

  Regain buy niravam online arcane discounts without leaving your house when you buy knock off Niravam (Alprazolam) quickly from an worldwide drugstore! With the cost of prescriptions skyrocketing, obtaining minimize drugs is a necessity. No driving or waiting in line. The exotic picked out is listed when you configuration interpret at an end Niravam (Alprazolam) if it differs from your countryside order niravam online townsperson name.

 5. Aderal says:

  Strattera increases generic strattera atomoxetine honour and decreases restlessness in people who are overactive, cannot condense in forward of in actuality prolonged, or are unmistakably distracted. Strattera is the lone ADHD preparation which is not considered strattera atomoxetine controlled.

 6. Oferujemy natychmiastowe pozyczki! Cash Out podejmuje szybkie decyzje, a pozyczka jest przelewana na konto w ciagu 10 minut! Zapraszamy http://www.cashout.pl wystarczy sie zarejestrowac i zlozyc wniosek o pozyczke. Masz pytania? Zadzwon 606690270 lub napisz info@cashout.pl
  Pozyczki na terenie calej Polski!

 7. leszek says:

  witam Pozyczki pozabankowe do 12 000zł oraz prywatne pod zastaw,ponadto kredyty bankowe dla osób indywidualnych i firm.leasingi,ubezpieczenia,dotacje dla firm nowych i tych działających, odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach najwyzsze w kraju, nawiąże współprace z osobami ktore dużo wiedzą o wypadkach,osobach poszkodowanych,ich rodzinach,dam wiecej zarobić jak w pracy na etacie,ponadto pomoge osobom które prowadzą działalnośc w przeniesieniu składek Zus,Nfz za granice można połowe zaoszczędzic i mieć póżniej o połowe wiekszą emeryture,ponadto tania energia dla firm i osób indywidualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>