Kredyt samochodowy z Polbankiem EFG

W życiu każdego człowieka przychodzi czas, kiedy nie chce już korzystać z usług komunikacji publicznej. Spóźnione autobusy, tramwaje lub pociągi mogą bardzo uprzykrzyć życie. Najcięższy okres przychodzi w zimie, kiedy na autobus trzeba czekać na przystanku, a temperatura spada poniżej zera. Sytuację tą może rozwiązać kupno samochodu. W tym artykule przyjrzymy się kredytowi na samochód z banku Polbank EFG. Przeanalizujemy jego propozycję i warunki.

Bank już w tytule swojej oferty określa cel kredytu: ma być on wykorzystany na auto używane. Ponadto podkreśla, że nie potrzeba żadnych zabezpieczeń i żyrantów, co jest charakterystyczne dla kredytów o niskich kwotach.

Raty kredytu i koszty są niskie, o czym można przekonać się dokonując analizy kwoty kredytu i rat na kalkulatorze zamieszczonym w ofercie. Na przykład za samochód Daweoo Lanos z 1999 roku, który kosztuje ok 6 720,00 zł raty przedstawiają się następująco:

Kwota kredytu 7000 zł
Ilość miesięcy 84
Rata miesięczna 143zł
Prowizja bankowa 280
Kwota do wypłaty 6720

Tabela na podstawie: www.polbank.pl

Bank wypłaca gotówkę do ręki, nie trzeba więc posiadać rachunku w tym banku. Gotówka ułatwia nam również kupno auta w dowolnym miejscu, nawet na giełdzie samochodowej.

Kredyt nie wymaga zabezpieczenia w postaci nowo nabytego auta, co jest przeciwieństwem ofert innych banków, kiedy staje się on właścicielem samochodu, do momentu spłaty ostatniej raty. W przypadku kredytu od Polbanku właścicielem auta od razu jest jego nabywca i może go sprzedać w trakcie spłacenia kredytu, bez konieczności informowania banku o tym fakcie.

Procedura starania się o kredyt:

 • Telefoniczny kontakt z bankiem
 • Bank określa kwotę kredytu, którą może zaproponować klientowi
 • Bank wysyła kuriera z wnioskiem kredytowym, który również zabierze od wnioskodawcy potrzebne dokumenty
 • Pieniądze otrzymuje klient w ciągu kilku dni

Warto zastanowić się nad tą ofertą, ponieważ jest ciekawa i jasna. Więcej informacji na: www.polbank.pl

Jeden komentarz dotyczący Kredyt samochodowy z Polbankiem EFG

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>