Kredyt szyty na miarę

Marzysz już długo o czymś, ale nie masz pieniędzy, aby zrealizować swoje najskrytsze plany? Weź kredyt od Polbanku, a możesz uzyskać aż 150 000 zł, które przeznaczysz na dowolny cel.

Kredyt szyty na miarę -opis produktu

Kredyt szyty na miarę jest to produkt finansowy, który potrafi dopasować się do twoich możliwości. Pomaga zrealizować dawno odkładane plany lub umożliwia zapłacić nieprzewidziane wydatki. Można go łatwo spłacić. Jest prosty, przewidywalny i tani. Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 000 zł. Bank nie wymaga żadnych gwarancji, żyrantów i zabezpieczeń. Spłata kredytu może zostać rozłożona aż na 7 rat, których wysokość określa się z góry. Środki finansowe uzyskane z kredytu szytego ma miarę kredytobiorca może przeznaczyć na dowolny cel, włącznie ze spłatą innych kredytów lub pożyczek.

Jeśli zainteresowała Cię oferta kredytu musisz wiedzieć o tym, że nie potrzebujesz posiadać konta w Polbanku, aby uzyskać kredyt szyty na miarę. Masz prawo wybrać formę odbioru pieniędzy wśród jednej z proponowanych opcji:

 • Przelew na rachunek w Polbanku
 • Przelew na rachunek w innym banku niż Polbank, którego właścicielem może być inna osoba
 • W gotówce, która zostanie wypłacona w kasie Polbanku

Oprocentowanie kredytu może wynosić 11,9%, dlatego jest to tani kredyt. Istnieją cztery typy kredytowego oprocentowania omawianego produktu o następujących nazwach: Optymalny, Komfortowy, Standardowy i Korzystny. Różnią się one między sobą wysokością kwoty, oprocentowaniem nominalnym, prowizją za udzielenie kredytu i okresem kredytowania. Typ kredytu przyznawane są dla każdego klienta indywidualnie, po przeanalizowania jego zdolności kredytowej. Na przykład kredyt KORZYSTNY jest przeznaczony dla kwot o wysokości: od 500 do 10 000 zł.  W jego przypadku oprocentowanie w skali roku wynosi 11,9%, prowizja 3%, a okres kredytowania: od 6 do 36 miesięy.

Przykładowa wysokość spłat kredytu kształtuje się w następujący sposób:

Kwota kredytu: 10 000 zł

Liczba miesięcy: 36

Rata miesięczna: 332 zł

Prowizja za udzielenie kredytu: 300 zł

Wypłacana kwota: 9700 zł

Oferuje kredyt szyty na miarę jakieś inne usługi?

Podpisując umowę na kredyt szyty ma miarę w Polbanku klient może otrzymać do 500 zł premii, jako nagrodę za sumienną spłatę rat. Premia jest wypłacana po pod koniec roku. Jej wysokość uzależniona jest kwoty zadłużenia. Wybrane kwoty korekty kredytu wynoszą:

Wysokość kredytu Wysokość premii
2 000 zł – 4 999,99 zł 50 zł
5 000 zł – 9 999,99 zł 100 zł
30 000 zł – 49 999,99 zł 400 zł
50 000 zł i więcej 500zł

Drugim dodatkowym produktem przy tej ofercie jest ubezpieczenie na życie lub na wypadek trwałej niezdolności do pracy. Ubezpieczenie zapewnia niemiecka firma ubezpieczeniowa Allianz. Opłata jest naliczana od kwoty kredytu i wynosi 25%.

Kredytobiorca może skorzystać również z dodatkowych usług płatnych takich jak: Nieterminowana płatność, Zmianę Harmonogramu Spłat (zmiana płatności raty lub okresu kredytowania, ale nie związana ze wcześniejszą spłatą kredytu).

Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać kredyt szyty na miarę

Po pierwsze należy posiadać dochód miesięczny o wysokości 1200 zł netto. Bank nie wymaga zabezpieczeń i poręczycieli. Drugim warunkiem jest przedłożenie odpowiedniemu pracownikowi banku wymaganych dokumentów, ich rodzaj zależy od indywidualnego przypadku.

Kredyt można zamówić bez wychodzenia z własnego domu za pomocą telefonu lub drogą elektroniczną. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie opisanego produktu, więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

3 Komentarzy dotyczących Kredyt szyty na miarę

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. Jedrek says:

  Czy ktoś w Internecie pożycza kasę bez kazania sobie za to płacić?

 3. pocebuje gotuqki peose o kontakt 502-404-731

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>