Kup auto z online kredytem!

Myślicie o kupnie nowego auta? Wniosek o kredyt samochodowy online możecie złożyć, jeszcze kiedy nie wybraliście modelu auta. O kredyt wnioskujecie z domu, więc zaoszczędzicie swój czas, który możecie wykorzystać na wybór wymarzonego samochodu.

Kredyt online na zakup samochodu- opis produktu

Kredyt online za zakup samochodu jest nowością na rynku kredytowym. Pieniądze są w dyspozycji kredytobiorcy już na etapie wybierania samochodu. Produkt ten jest bardzo ciekawy i posiada wiele atutów, wśród których warto podkreślić szybką decyzję kredytową i przelew w ciągu 15 minut! Wniosek można złożyć w zaciszu swojego domu z wykorzystanie Internetu, telefonicznie lub w dowolnej placówce Multibanku w godzinach pracy.

Kredyt jest udzielany w polskich złotych lub jako waloryzacja kursem dolara lub euro. Klienci ubiegający się o opisywany produkt mogą liczyć na kwotę od 5 000 PLN do 100 000 PLN. Okres kredytowania trwa od 6 miesięcy aż do 84 miesięcy. Można skorzystać z opcji wcześniejsza spłata całości lub części kredytu.

Opisywany produkt jest przeznaczony na zakup samochodu osobowego lub ciężarowego do 3,5 t, a także motocykla, quadu, statku wodnego lub skutera i motoroweru. Ważne jest, że kredyt online na zakup samochodu udzielany jest na prywatne wykorzystanie przez klientów banku MultiBank, to znaczy właścicieli produktu o nazwie Multikonto lub na indywidualną propozycje kredytu w ramach Oferty dla Ciebie.

Jak uzyskać kredyt samochodowy online?

Aby uzyskać opisywany kredyt należy najpierw złożyć wniosek wybraną przez siebie formą (przez Internet, telefonicznie lub osobiście w placówce banku). Następnym krokiem jest akceptacja umowy kredytowej, co można wykonać przez Internet. Później pracownik Banku skontaktuje się z klientem i wyjaśni szczegóły umowy.

Pieniądze są przelewane na konto w banku MultiBank. Kredytobiorca może środki pieniężne wybrać w gotówce lub za pomocą przelewu zapłacić za wybrany samochód. Po zakupie pojazdu należy poinformować o tym bank telefonicznie lub osobiście. Klient jest zobowiązany przedstawić w banku fakturę lub umowę o kupnie/sprzedaży, na podstawie której przygotowywane są dokumenty ustanawiające zabezpieczenia na zakupionym środku transportu.

Pod pojęciem zabezpieczenia bank rozumie przywłaszczenie częściowe lub warunkowe włącznie z przekazaniem praw z polisy AC. Rodzaj zabezpieczenia będzie ustalany w zależnie od modelu i wieku pojazdu. W ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy klient jest zobowiązany ustanowić zabezpieczenia i przedłożyć w Banku odpowiednie dokumenty.

Rodzaj zabezpieczenia Wymagane dokumenty
Przywłaszczenie
częściowe
Kserokopia dowodu
rejestracyjnego z wpisem na BRE Bank albo decyzja o rejestracji
Przywłaszczenie
warunkowe
Umowa o przywłaszczeniu warunkowym
Cesja Kserokopia polisy
AC z informacją o cesji praw na rzecz BRE Banku

Przywłaszczenie częściowe oznacza przeniesienia części praw własności kredytobiorcy do pojazdu na Bank w stosunku 49% (Kredytobiorca) do 51% (Bank). Po całkowitej spłacie kredytu Bank jest zobowiązany zwrócić Kredytobiorcy całkowite prawo do zakupionego środku transportu.

Przywłaszczenie warunkowe, dla Kredytobiorcy oznacza to, że jest jedynym właścicielem pojazdu, ale jeśli nie będzie regularnie spłacana należność zaciągnięta w banku, właścicielem zakupionego środka transportu może stać się Bank.

Cesję praw z polisy AC definiuje się, jako proces przeniesienia praw do ubezpieczenia AC na Bank. Ustanawia się ją po przerejestrowaniu pojazdu na Kredytobiorcę i Bank po zawarciu umowy o polisę AC. Ubezpieczenie zgłasza się na rzecz BRE Banku S.A. Kolejnym krokiem jest podpisanie cesji praw z polisy Auto Casco.

Atuty kredytu samochodowego online

Wśród atutów kredytu samochodowego online należy podkreślić komfort w postaci możliwości podpisania umowy w domu oraz otrzymania pieniędzy jeszcze na etapie szukania samochodu. Klient, który złożył wniosek korzysta z pomocy Doradcy (telefonicznie lub w placówce Banku osobiście). Podczas spłacania kredytu Kredytobiorca może korzystać z samochodu, tylko w sposób, który określa umowa zawarta z Bankiem.

Jeśli klient zdecyduje się ubezpieczyć w Multibanku pojazd zakupiony za pośrednictwem kredytu, ma szansę otrzymać 5% zniżki na ubezpieczenie OC albo OC i AC.

Więcej informacji o kredycie przeczytacie tutaj.

Jeden komentarz dotyczący Kup auto z online kredytem!

  1. coralie LLORIS says:

    Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

    Email: angelemaurin16@gmail.com

    Email: angelemaurin@outlook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>