Lokaty w banku BPH

We wcześniejszym artykule pisaliśmy już o sposobach oszczędzania pieniędzy, w tym również o lokatach. Dzisiaj przeanalizujemy ofertę lokat jednego z banków działających w Polsce.

W ofercie banku BPH znajdują się 5 lokat: Lokata 11% w pakietach, Lokata Lojalnościowa Plus, Lokata Standardowa, Lokata Negocjowana i e-Loka@ta.

Co nam daje Lokata Lojalnościowa PLUS?

Zaletą tego produktu jest rosnące oprocentowanie. Już po 30 dniach od jej założenia istnieje możliwość wypłaty środków bez utraty naliczonych odsetek.  Minimalny wkład potrzebny do otwarcia lokaty to: 1000 zł, a kwota maksymalna nie jest określona.

Przyglądające się szczegółom tego produktu znajdziemy tam również określony czas trwania o długości 13 miesięcy, można ją odnawiać jak również dopłacać lub wypłacać częściowo pieniądze. Oprocentowanie rośnie wraz z upływem czasu lokowania pieniędzy. Po pierwszym miesiącu wynosi 4,00%, a po 13 już 7%.

Czym się charakteryzuje Lokata Standardowa?

Drugi produkt banku BPH z linii lokat charakteryzuje się stałym oprocentowaniem przez cały okres trwania umowy. Wysokość oprocentowania zależy od waluty, w której ulokujemy pieniądze. Walutę można założyć w PLN, EUR, USD. W przypadku produktu w złotych oprocentowanie wynosi 3,80% na okres 3 miesięcy, a po 36 miesiącach 5,50%.

Jak założyć E-lok@tę?

Produkt stworzony dl a użytkowników Systemu Bankowości Internetowej Sezn@m korzystających z kont osobistych z rodziny Seznam. Zaletą tego produktu jest możliwość dopasowania długości lokaty do indywidualnych potrzeb. E-lok@ta posiada stałe oprocentowanie w wysokości od 2,10% do 4,85% w skali roku. Minimalna wkładana kwota to 1000 zł.

Dokładne opisy produktów oraz inne oferty znajdziecie na stronie banku BPH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>