mBank pożyczki

mBank oferuje swoim klientom pożyczkę od 500 do 100 000 PLN ze spłatą od 3 do 84 miesięcy oraz niskimi odsetkami. Klient może wykorzystać kredyt na cokolwiek, bez informowania o tym banku. Okres spłaty i dzień przelewu raty miesięcznej klient wyznacza sobie sam. Razem z pożyczką dostaniecie Państwo także darmowe, osobiste mKonto. Wnioskować o mPożyczkę Plus może każdy obywatel UE z trwałym lub tymczasowym pobytem na terenie Polsce.

mPożyczka Plus jest bez żadnych ukrytych płatności, płaci się wyłącznie 1,5% wysokości kredytu za jego udzielenie i nie jest konieczne zabezpieczenie ani poręczyciel.

Do zalet pożyczki Plus w mBanku należą zwłaszcza:

 • Niskie odsetki
 • Możliwość wcześniejszej spłaty za darmo
 • Darmowe, osobiste mKonto
 • Przejrzysta, internetowa bankowość

Więcej informacji o pożyczce znajdziecie Państwo na stronach internetowych mBanku: http://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/gotowkowy/

 

6 Komentarzy dotyczących mBank pożyczki

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. Zgadzam się w pełni z poprzednikiem w mbanku otrzymanie takiego kredytu jest naprawdę dosyć proste jeśli tylko ma się stałe wpływy na rachunek. I to niekoniecznie udokumentowane, co rzadko się zdarza w instytucjach bankowych. Warto dodać, że wbrew pozorom kwoty na jakie można liczyć w mBanku decydując się na taki kredyt przez internet wcale nie są małe i mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych (oczywiście wszystko jest zależne od wysokości wpływów).

 3. Kazim says:

  Skontaktuj kazimfinance@yahoo.com jeśli potrzebujesz pożyczki.

 4. kredyt mBank says:

  Największą zaletą mBanku jest fakt, iż przyznanie pożyczki czy też kredytu może odbyć się całkowicie przez internet i to w ciągu kilku godzin, czasem tak jak w reklamach w kilkanaście minut. A to wszystko dzięki specjalnej ofercie, którą bank co jakiś czas proponuje nam na podstawie historii rachunku. Korzystając z niej, sami możemy dobrać okres spłaty, kwotę (określony jest oczywiście limit) oraz ratę. Dzieki temu wysyłając wniosek mBank nie musi po raz kolejny sprawdzać zdolności klienta i wszystko wraz z przelewem pieniędzy odbywa się błyskawicznie.

 5. kleopatra1234 says:

  Potrzebuję kredytu hipotecznego w wysokości 150 000 pod zastaw hipoteczny rozpoczętej budowy domu jednorodzinnego.Działka wlasnościowa 1 500 m.Posiadam udokumentowane dochody stałe za granicą w uk.Dysponuję wszystkimi potrzebnymi dokumentami.

 6. agunia says:

  potrzebuje pilnie pożyczki w kwocie 150000 zł moze byc hipoteczna nie mam zdolnosci kredytowej czy jest jakas szansa???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>