Ogromna pożyczka z małą ratą

Niemal, co drugi człowiek w swoim życiu ma problemy finansowe, które musi rozwiązać. Być może, że także marzycie o czymś, ale zawsze brakuje Wam pieniędzy na realizacje planów. Dla Was jest przeznaczona ogromna pożyczka z małą ratą.

Maksymalna pożyczka z Mini Ratą- Opis produktu

Max pożyczka z Mini Ratą jest to produkt Banku PKO Banku Polskiego. Wśród wielu korzyści zawiera oprocentowanie zmienne już od 6,99 % i prowizje od 0%. Klient może starać się maksymalnie o 20 000 zł netto, które otrzyma na rękę. Niska rata jest dostępna poprzez wydłużony okres kredytowania, np.: dla kwoty od 500 do 20 000 zł wynosi do 8 lat, dla klientów do 65 roku życia. Oprocentowanie pożyczki można obniżyć przy pomocy pakietu ubezpieczeniowego lub jeśli jesteś klientem Banku PKO Banku Polskiego również masz możliwość polepszyć swoje warunki. Warto również podkreślić następujące parametry:

 • Wydawanie decyzji bez zwłoki
 • Uzyskane środki finansowe można przeznaczyć na dowolny cel, włącznie ze spłatą innych zobowiązań finansowych
 • Istnieje możliwość automatycznej spłaty z rachunku osobistego w PKO BP
 • Wniosek można składać elektronicznie przez 7 dni w tygodniu i 24h na dobę!
 • Waluta pożyczki jest złoty

Jakie dodatkowe korzyści oferuje Max pożyczka z Mini Ratą?

Pożyczka w swoje ofercie zawiera możliwość wykupienia ubezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń losowych od STU na Życie ERGO HESTIA SA. Skorzystanie z niego umożliwia obniżenie oprocentowani pożyczki.

Dodatkowym atutem opisywanego produktu jest możliwość wnioskowania bez poręczycieli i zabezpieczeń. Formalności zostały ograniczone do minimum. Stali klienci Banku muszą przedłożyć jedynie dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. Natomiast pozostali również nie mają cięższych warunków. Zobowiązani są pokazać przed pracownikiem banku dowód osobisty, drugi dokument tożsamości ze zdjęciem oraz dokument o dochodach. Do kwoty 8000 zł niewymagana jest zgoda współmałżonka.

Również istnieje możliwość skorzystania z karencji związanej z odroczeniem spłaty pierwszej raty kredytu oraz zawieszenia spłacenia raty (wakacje kredytowe).

Obecnie bank dysponuje ofertami specjalnymi. Pierwsza „Pożyczka z oprocentowaniem 6,99%” jest możliwa przy kwocie o wysokości 3 000 zł na 12 miesięcy. W pakiecie figuruje ubezpieczenie. Druga oferta „Pożyczka bez prowizji”, co znaczy, że prowizja wynosi 0% dotyczy kwot od 3000 zł do 5000 zł pożyczonych na 12 miesięcy. W tym przypadku tej propozycji również jest do niej włączone ubezpieczenie.

Jak można otrzymać pożyczkę?

Aby dostać Max pożyczkę z Mini Ratą wystarczy tylko jedne wyjście do agencji lub oddziału PKO Banku Polskiego i przedłożenie wymaganych dokumentów, które zostały już opisane wyżej. Rodzaj dokumentów zależy od tego czy jest się już klientem placówki. Następnie należy określić sposób przekazania pieniędzy: przelewem na rachunek lub wypłata gotówki.

Wniosek o kredyt składa się elektronicznie, za pośrednictwem telefonu lub w właściwych placówkach banku, do których zalicza się Oddziały i Agencje. Jeśli posiadasz usługę iPKO możesz całą procedurę wykonać za pośrednictwem Internetu! Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie mająca status rezydenta i mogące udowodnić swój dochód.

Jeśli zainteresowała Cię opisana oferta więcej informacji możesz przeczytać  tutaj. Potrzebne formularze znajdują się na stronie banku.

6 Komentarzy dotyczących Ogromna pożyczka z małą ratą

 1. coralie LLORIS says:

  Ayant tout perdu à cause d’un accident de circulation je croule sous des dettes et cette situation s’est empiré avec les faux prêteurs,je me suis fait avoir plusieurs fois par ces indélicats mais je ne me suis pas découragé vu ma situation,alors j’ai contacté Mme ANGELE MAURIN celle dont tout le monde parle sur les forums .Mme ANGELE MAURIN m’a fait suivre des procédures sécurisées pour nous deux et 24 heures après j’ai fini par avoir les 20000 euros. Si vous avez besoin d’un prêt honnête, sérieux et fiable Voici ses adresses

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. Oczywiście, że jest to możliwe ale tylko przy długim okresie kredytowania, dzieki temu miesięczna rata owszem jest atrakcyjnie mała dla klienta ale ogólny koszt pożyczki niestety jest bardzo wysoki i nie zawsze taka opcja się opłaca. Trzeba się dobrze zastanowić czy wolimy płacić mniej ale przez długi czas, czy też więcej w ciągu miesiąca ale dzięki temu dług zostanie szybciej spłacony.

 3. Okradziona says:

  PKO uważajcie okrada ludzi, nie podpisujcie nic inblanco i uważnie czytajcie każdy dokument, ja zaufalam podpisałem, i dziś mam ogromne problemy wplacam kredyt którego nie otrzymałam, ale podpisalam przelew, myśle ze nie wszystkie banki tak działają ja tego doświadczalam w PKO

 4. Gosia says:

  Jest to możliwe w PKO, należy czytać cały artykuł!

 5. justyna says:

  gdyby było to mozliwe to sama bym wzieła i bym spała spokojnie

 6. Ogromna pożyczka z małą ratą says:

  Jakie to pozyczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>