Pożyczka na samochód

W zgiełku dnia codziennego dobrze jest mieć auto lub inny środek transportu, który jest po prostu konieczny, czy z powodu dojazdu do pracy lub w celu zrobienia zakupów na weekend. Auto jest dla większości ludzi po prostu koniecznością.

Skąd, ale wziąć potrzebną gotówkę w przypadku, kiedy brakuje nam funduszy na nowe auto? Możliwości jest obecnie kilka. Jednym z możliwych rozwiązań jest leasing. Który możemy zaliczyć do innych kategorii. Możecie się również zdecydować na pożyczkę bankową. A w następnej kolejności jest dla Nas specjalna Pożyczka na auto z nie bankowego sektora.

Ta pożyczka jest interesująca szczególnie dla klientów, którzy już mają kredyt lub są na przykład w rejestrze BIK. Wpis do rejestru nie oznacza całkowitego zablokowanie możliwości pożyczenia pieniędzy. W sektorze bankowym jest to wielki problem i w większości banków odwrócą się do Was plecami. Dlatego tutaj istnieje możliwość skorzystania z nie bankowego sektora, gdzie wpis do rejestru nie jest problemem.

Jeśli zdecydujecie się na Pożyczkę na samochód, musicie złożyć odpowiednie dokumenty, które potwierdzą zakup samochodu. Następnie musicie spełnić kilka innych warunków. Okres spłaty do 84 miesięcy. Rok produkcji zakupionego samochodu może być nie starszy niż 2004 roku. Należy być osobą pełnoletnią. Należy wykazać regularne dochody.

Pożyczka ta posiada również same udogodnienia. Do głównych należy szybkość załatwienia i zatwierdzenia. Nie ma żadnych wcześniejszych opłat. Wysokość tej pożyczki wynosi od 5 000 zł do 30 000 zł. Przy czym RRSO zmienia się: RRSO jest na 84 miesiące (23,12%), na 60 miesięcy (26,31%), na 40 miesięcy (30,87%) i na 25 miesięcy (32,46%), przy wykorzystaniu pożyczki do ostatniego dnia w miesiącu i spłacie raty do 15 dnia w miesiącu.

Dane są tylko orientacyjne, warunki określa konkretna spółka.

U większych i lepszych firm możecie liczyć na inne nadstandartowe usługi, jak na przykład: ubezpieczenie w razie niemożności spłacenia i inne.

O pożyczkę wnioskujcie tutaj

10 Komentarzy dotyczących Pożyczka na samochód

 1. coralie LLORIS says:

  Straciwszy wszystko z powodu wypadku drogowego, tonę w długach, a sytuacja uległa pogorszeniu w przypadku fałszywych pożyczkodawców, kilka razy otrzymałem te indelikaty, ale nie zniechęciłem się, biorąc pod uwagę moją sytuację, więc Skontaktowałem się z panią ANGELE MAURIN z tą, którą wszyscy mówią o forach. Pani ANGELE MAURIN zmusiła mnie do przestrzegania bezpiecznych procedur dla nas, dwóch i 24 godzin po tym, jak skończyłem z 20000 euro. Jeśli potrzebujesz uczciwej, poważnej i rzetelnej pożyczki Oto jego adresy

  Email: angelemaurin16@gmail.com

  Email: angelemaurin@outlook.com

 2. owen says:

  Jeśli potrzebujesz pożyczki stosuje się teraz ofertę pożyczki w funtach, euro, dolar, więc osoby zainteresowane powinny zadowolić odpowiedzi na
  nam poprzez: owenfinane89@gmail.com
  ilość:
  czas trwania:
  Numer telefonu:
  Kraj:
  Mężczyzna / Kobieta:

  Napisz do nas poprzez: owenfinane89@gmail.com

 3. Martapo says:

  Potrzebna pożyczka do 5000 Proszę osoby prywatne które udzielają pożyczki 693001150

 4. Martapo says:

  Potrzebuje pożyczki do 5 tyś. Kto pomoże

 5. bogda says:

  Potrzebuję pozyczki na samochód osobowy uzywany ok. 20 tys. W banku nie dostanę.Prosze o kontakt bodziuniaa@op.pl

 6. Marcin says:

  Potrzebuję pożyczki do firmy transportowej na auto dostawcze.Proszę o pomoc w uzyskaniu pożyczki.Potrzebuję około 100000zł.Oferty tylko poważne.Zależy mi na czasie.

 7. Marcin says:

  Potrzebuję pożyczki na auto dostawcze dla mojej firmy.Proszę o pomoc w uzyskaniu takiej pożyczki.Bardzo zależy mi na czasie i poważne oferty.

 8. Eliasz Dąbek says:

  Potrzebuje pożyczki poza Bankowej na kupno ciągnika siodłowego oraz naczepy Firma Trans-Patrol Transport Krajowy i międzynarodowy kom.888327527

 9. Eliasz Dąbek says:

  Potrzebuje pożyczki poza Bankowej na kupno ciągnika siodłowego oraz naczepy Firma Trans-Patrol Transport Krajowy i międzynarodowy kom.888327527

 10. rekma543 says:

  to samo proponuja banki ifirmy leasingowe .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>