Pożyczki dla emerytów

Są zdecydowanie znaczącą częścią rynku finansowego. Pożyczki tego typu znajdziemy zarówno w bankowym jak i w niebankowym sektorze. Zależy wyłącznie od nas na jaki sektor się zdecydujemy.

Jeżeli wybierzemy bank, musimy liczyć się z bardziej rygorystycznymi warunkami. Dlatego, że banki  podchodzą do tego produktu jako do obarczonego znacznym ryzykiem. Uzyskanie takiego kredytu jest bardzo skomplikowane. Jeżeli nie uda nam się w banku, mamy jeszcze jedną możliwość – w spółce niebankowej. Ta może nas zaskoczyć swoją życzliwością i przyjacielskim podejściem. Musimy jednak pogodzić się z większymi opłatami za przetworzenie, zatwierdzenie i aktywację pożyczki a także z większymi odsetkami.

Zarówno w bankowym jak i w niebankowym sektorze oczekiwać możemy dalszych, nadstandardowych usług. Na przykład ubezpieczenie na wypadek śmierci, na wypadek niezdolności do spłacania albo na przykład na wypadek utraty dochodu.

Niektóre niebankowe spółki oferują także inne produkty dotyczące tej grupy wiekowej. Na rynku finansowym możemy się spotkać nawet z pożyczkami do 24 godzin dla emerytów. Jest to bardzo interesujące dla tych klientów, którzy potrzebują środki finansowe jak najszybciej. W przeciwieństwie do banków, spółki niebankowe bardziej starają się wychodzić klientom naprzeciw. Indywidualne podejście i zorientowanie na klienta jest jednym ze sposobów na zapełnienie luki na rynku oraz pomoc ludziom w trudnej sytuacji finansowej.

 

10 Komentarzy dotyczących Pożyczki dla emerytów

 1. Pożyczki Dla Emerytów – Pożyczka na dowód – szybko i łatwo‎. Chwilówki w 15 min OnLine‎. W ofercie Get-Money szybkie pożyczki przez Internet do 10 000 zł.

 2. gaba510 says:

  potrzebuje dziesiec tys emerytka niski dochód

 3. Michał says:

  Emeryci i renciści nie mają większych problemów z uzyskaniem pożyczki prywatnej, ponieważ mają stałe i pewne dochody – wszystko tak naprawdę zależy od ich wysokości oraz wieku pożyczkobiorcy. Tylko te dwie kwestie zadecydują czy i jaki kredyt otrzymamy. Ale wcale nie trzeba szukać konkretnie pożyczki dla rencisty, gdyż spokojnie ze stałymi i udokumentowanymi dochodami otrzymamy normalną pożyczkę.

 4. ania says:

  jesteś rencistą- potrzebujesz kredytu napisz pomogę uzyskać na dobrych warunkach aniadoradca@gmail.com

 5. marek says:

  Witam,mieszkam w Tarnobrzegu, mam 76 lat i emeryturę 1500zł,szukam pozyczki do 10 tys zł,mam raty-700 zł alior bank i skok silesia-190 zł,wiec nie mam chyba zdolnosci kredytowej,nie widnieje w ŻADNYCH BAZACH typu bik,wszystko spłacam w terminie,mam tylko kilka tzw.zapytań,pozdrawiam zainteresowanych. mariobros4@onet.eu

 6. daniela says:

  Mam niezdolnosc kredytowa ale raty pozyczek splacam w terminie i nie mam zaleglosci Potrzebuje na lekarstwa 1500 na rok lub dwa lata splacalnosci

 7. Łukasz Piróg says:

  zapraszam szybko i skutecznie, NAJKORZYSTNIEJ

  problem z BIK, to nie problem.

  Zapraszam do kontaktu: 501 557 276

  • kredyt says:

   potrzebuje kredyt 5000 mam rente ale za mala dla banku 1125 zl. tel.516938049

  • stanisław says:

   WITAM POTRZEBUJĘ PILNIE POŻYCZKI POZA BANKOWEJ 10000 NA OKRES SPŁATY120M-CY BARDZO WAŻNA I PILNA NIE INTERESUJE MNIE PROVIDENT ANI PROFI CREDIT ONI SPRAWDZAJĄ INFO MONITOR A JA BEZ WERYFIKACJI BIGI INFO MONITORA BEZ ZABEZPIECZENIA I OPŁAT WSTĘPNYCH TYLKO UCZIW

 8. potrzebuje pilnie pożyczyć 20 tys zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>