Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów

Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów są ostatnio bardzo poszukiwanym rodzajem pożyczek. Pożyczkę załatwia się łatwo i szybko, a przy tym bez zbędnych opłat z góry. Jest to szybki sposób na efektywne i całkowicie bezpieczne uzyskanie środków finansowych.

Pożyczki na weksel wykorzystuje się do przetrwania trudnego okresu lub na przykład na nie przewidziane wydatki. Generalnie chodzi o udzielenie pożyczki, która ma krótszy okres spłaty niż np. hipoteka w banku. Główną zaletą pożyczki od prywatnych inwestorów jest negocjowanie bezpośrednio z osobą udzielającą pożyczki. Unikniemy więc różnych pośredników. Bezpośredni kontakt jest także szybszą drogą do oczekiwanych pieniędzy.
Pożyczka na weksel daje wystarczające zabezpieczenie, zarówno dla wierzyciela, jak i dla potencjalnego dłużnika.

Weksle możemy podzielić na dwa podstawowe typy:
• weksel obcy
• weksel własny

Podstawowa różnica tkwi w tym, kto zobowiązany jest wekslem, wierzyciel czy dłużnik. Weksel obcy zobowiązuje kogoś innego niż emitent. Czyli stronę, która na przykład pożycza pieniądze. Odwrotnie jest w przypadku weksla własnego, gdzie zobowiązany jest jego emitent.

636 Komentarzy dotyczących Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów

 1. symoni says:

  witam potrzebuje 16,000 tys na weksel lub umowe cp na5 lat od prywatnego inw. pracuje na umowe dochod od 2100 do 2600 prosze o kontakt birwol@buziaczek.pl

 2. Bartosz says:

  Potrzebuje pozyczki 10tys złotych na okres 48 rownych miesiecznych rat. Pracuje na umowe na czas nieokreslony zarobki netto:1900-2000zl. Prosze o kontakt meilowy.

 3. Sonia says:

  Proszę o kontakt osoby które udzielają pożyczek prywatnych na umowę CP lub weksel. Potrzebuję szybko pożyczyć kwotę około 50 tyś zł. nie mam zastawu.

 4. Agnieszka says:

  Witam pilnie potrzebuje 50tys na okres 120miesiecy od prywatnego inwestora bardzo prosze o pomoc

 5. witam pilnie poszukuje kredytu 250000zł pod weksel oraz notariusza dam duzy procet prowadze działalnosc gospodarcza obecnie jestem w momecie zalozenia RODZINNY DOM SENIORA moje dochody to 4560zł oraz 2 emerytury 3000zl jestem w stanie spłacac kredyt mam zły bik i krd pszez wnuczke kturej zawizyłam prosze o kontakt 663870037 nie posiadam zastawu pozdrawiam HALINA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>