Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów

Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów są ostatnio bardzo poszukiwanym rodzajem pożyczek. Pożyczkę załatwia się łatwo i szybko, a przy tym bez zbędnych opłat z góry. Jest to szybki sposób na efektywne i całkowicie bezpieczne uzyskanie środków finansowych.

Pożyczki na weksel wykorzystuje się do przetrwania trudnego okresu lub na przykład na nie przewidziane wydatki. Generalnie chodzi o udzielenie pożyczki, która ma krótszy okres spłaty niż np. hipoteka w banku. Główną zaletą pożyczki od prywatnych inwestorów jest negocjowanie bezpośrednio z osobą udzielającą pożyczki. Unikniemy więc różnych pośredników. Bezpośredni kontakt jest także szybszą drogą do oczekiwanych pieniędzy.
Pożyczka na weksel daje wystarczające zabezpieczenie, zarówno dla wierzyciela, jak i dla potencjalnego dłużnika.

Weksle możemy podzielić na dwa podstawowe typy:
• weksel obcy
• weksel własny

Podstawowa różnica tkwi w tym, kto zobowiązany jest wekslem, wierzyciel czy dłużnik. Weksel obcy zobowiązuje kogoś innego niż emitent. Czyli stronę, która na przykład pożycza pieniądze. Odwrotnie jest w przypadku weksla własnego, gdzie zobowiązany jest jego emitent.

670 Komentarzy dotyczących Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów

 1. sławek says:

  pilnie szukam pozyczki prywatnej prosze o kontakt 723936235

 2. pożyczka prywatna says:

  Witam potrzebuję prywatnej pożyczki na weksel w kwocie 10tyś.Jak można uzyskać taką pożyczkę?
  Pozdrawiam

 3. olga says:

  Potrzebuje pozyczke na weksel.Moze ktos pomoze?

 4. Błagam o pomoc says:

  Witam od dluzszego czasu poszukuje pożyczki lecz trafiam na samych oszustow jestem osoba uczciwa ktora nie chce nikogo naciagnac potrzebuje na splate zobowiazan ktore wynikly z problemow rodzinnych potrzebuje 25-30tys na umowę cywilna i weksel nie posiadam zabezpieczenia jesli jest tutaj osobą ktora chce zarobić to proszę o kontakt może być wysoki procent

 5. Mr Excel says:

  Oferta pożyczki

  Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak wrócić do tej firmy teraz poprzez e-mail:excelservices.managementonline@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>