Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów

Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów są ostatnio bardzo poszukiwanym rodzajem pożyczek. Pożyczkę załatwia się łatwo i szybko, a przy tym bez zbędnych opłat z góry. Jest to szybki sposób na efektywne i całkowicie bezpieczne uzyskanie środków finansowych.

Pożyczki na weksel wykorzystuje się do przetrwania trudnego okresu lub na przykład na nie przewidziane wydatki. Generalnie chodzi o udzielenie pożyczki, która ma krótszy okres spłaty niż np. hipoteka w banku. Główną zaletą pożyczki od prywatnych inwestorów jest negocjowanie bezpośrednio z osobą udzielającą pożyczki. Unikniemy więc różnych pośredników. Bezpośredni kontakt jest także szybszą drogą do oczekiwanych pieniędzy.
Pożyczka na weksel daje wystarczające zabezpieczenie, zarówno dla wierzyciela, jak i dla potencjalnego dłużnika.

Weksle możemy podzielić na dwa podstawowe typy:
• weksel obcy
• weksel własny

Podstawowa różnica tkwi w tym, kto zobowiązany jest wekslem, wierzyciel czy dłużnik. Weksel obcy zobowiązuje kogoś innego niż emitent. Czyli stronę, która na przykład pożycza pieniądze. Odwrotnie jest w przypadku weksla własnego, gdzie zobowiązany jest jego emitent.

744 Komentarzy dotyczących Pożyczki na weksel od prywatnych inwestorów

 1. ula says:

  Potrzeba 30 tys

 2. Monika says:

  Pilnie potrzebuję pożyczyć 2000 zł bez baz. praca stała od 1999r. w sektorze państwowym. PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. basia says:

  prosze o pozyczke prywatną stralen@wp.pl

 4. Olcia300310 says:

  Pilnie Pooszukuję pożyczki od prywatnego inwestora na umowę cywilno prawną, weksel. Bez przedpłat . Potrzebuję 16000 złotych na okres 5-6 lat. Proponuje 12% w skali roku. Posiadam udokumentowane dochody. Kontakt mailowy olcia300310@o2.pl.

 5. R.J. says:

  Witam. Jestem zainteresowany pożyczką prywatną 35000zł. Jedyną formą zabezpieczenia, którą mogę spełnić to weksel. PILNE. Proszę o info czy są możliwości

 6. Anna says:

  Pilnie potrzebuję 5.000 tyś zł.na weksel nie posiadam żadnej nieruchomości mam umowę na czas nieokreślony.Pomorskie

 7. Iwona Magiera says:

  JESTEM PILNIE ZAINTERESOWANA POŻYCZKĄ NA WEKSEL LUB POD ZASTAW POŁOWY NIERUCHOMOŚCI W wARSZAWIE. MAM STAŁĄ PRACĘ Z ZAROBKAMI 4700 NETTO.

 8. Maurice says:

  Czy jesteś w potrzebie pożyczki? Chcesz być stabilna finansowo? Albo chcesz rozwinąć swój biznes? Oferujemy pożyczki firmie, auto kredyt, pożyczkę biznesowych i osobistych pożyczki na bardzo obniżonym oprocentowaniem 2% z wygodnymi okres, który jest do uzgodnienia. Ta oferta jest otwarta dla wszystkich, że będzie w stanie spłacić powrotem w odpowiednim czasie. Prosimy wrócić do nas w razie zainteresowania z tym e-mail: mauricefinance@hotmail.com
  E-mail: mauricefinance@hotmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>